Site Kullanım Şartları

  • www.tesetturmoda.org’da yayınlanan haber, eleştiri gibi her türlü makale, yazarlarımız ve takipçilerimiz tarafından yazılmaktadır. Bizzat ekibimiz tarafından oluşturulan her türlü içeriğin eser sahibi www.tesetturmoda.org olup bu içeriklerin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan fikri mülkiyet hakkı sitemize aittir.
  • Sitemizdeki her türlü içerik sezon trendleri ve yenilikler takip edilerek titizlikle hazırlanmaktadır ancak www.tesetturmoda.org bu sitede yer alan yazı, doküman, makale, bilgi, yazılım v.b. her türlü materyalin ve sunulan diğer malzemelerin kesin doğruluğunu, uygunluğunu, güvenilirliğini ve yeniliğini garanti etmez.
  • Açık kaynaklardan derlenen makalelerde kaynak göstermeye dikkat edilmektedir ancak gözden kaçan, unutulan, sehven hatalı adres gösterilen içerik için irtibata geçtiğiniz takdirde gereken düzeltmeler yapılacaktır.
  • Takipçilerimiz tarafından hazırlanan içeriğin sorumluluğu kendilerine aittir.
  • Sitemizde 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’un 8. maddesinde belirtilen türde hiçbir içerik barındırılmamaktadır.
  • Bununla birlikte herhangi bir markayı veya kişiyi aşağılayıcı, rencide edici içerik barındırılmaması konusunda da son derece titizlik gösterilmektedir.
  • Ayrıca sitemizde ya da yorumlarda katalog suçlar kapsamında değerlendirilebilecek sakıncalı içerik fark ettiğinizde iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçmeniz halinde derhal gereken işlemler yapılacaktır. Bu konularda bize info@tesetturmoda.org e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • www.tesetturmoda.org, siteye giriş ve sitenin kullanımı, sitedeki herhangi bir içeriğin, görüntünün veya yazılımın indirilmesi v.b. nedenlerle herhangi bir ziyaretçinin bilgisayarlarında veya diğer aygıtlarında meydana gelebilecek zararlardan (veri kaybı dahil) sorumlu değildir.

© YASAL UYARI: www.tesetturmoda.org, tesettür giyim modasına yön veren Aker, Armine, Tuğba&Venn, Kayra Giyim, Nihan, Zühre Pardesü, Cacharel, Pierre Cardin gibi markaların, Kuaybe Gider, Gönül Kolat, Gamze Polat, Tuay Karaca, Kübra Biriktir, Nisa Moda gibi yerli ve yabancı ünlü moda tasarımcılarının tesettür giyim koleksiyonları hakkında koleksiyon eleştirileri,tavsiyeleri ve marka incelemeleri paylaşan, tesettür giyim hakkında tavsiyelerde bulunan bir İnternet sitesidir. Markalara ait görsellerin her türlü telif hakkı ilgili markaya aittir. www.tesetturmoda.org, Her ne kadar mümkün olan en güncel bilgileri paylaşma politikasını sıkı sıkıya takip etmeye çalışsa da www.tesetturmoda.org, sitede yer alan içeriklerin güncelliğini garanti etmez. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda meydana gelebilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan www.tesetturmoda.org hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.